Zenové zahrádky ve školní družině PDF Tisk Email

V rámci multikulturní výchovy jsme tvořili zenové zahrádky s využitím prvků tradiční japonské zahrady. Při jejich tvorbě jsme se zaměřili na základní prvky – kameny, písek a mech. Důraz jsme kladli především na jednoduchost.

Cílem našeho projektu bylo poznat výtvarnou tvorbu jiných národů a probudit v sobě úctu k přírodě a přírodním materiálům, které jsou součástí našeho života. V neposlední řadě naše společná tvorba přispěla k navození klidu a harmonie. Na pohodové tvoření se podívejte do fotogalerie.

Jana Pauzarová


 

 
Čarodějnice ve školní družině PDF Tisk Email


 

 
ŠKOLNÍ DRUŽINA – PROJEKT RECYKLOHRANÍ PDF Tisk Email

Po dobu dvou dubnových týdnů a zároveň ke Dni Země probíhal v odděleních školní družiny projekt pod názvem RECYKLOHRANÍ. Cílem projektu bylo seznámit děti s využitím odpadních materiálů a využít je i v dalších rukodělných  činnostech.  Zpracovávali jsme karton, novinový papír a plast. Pro děti byl projekt poučný a zároveň hravý. Naše originální výrobky – šperky, veselé hrníčky, svícny, ryby a žabičky byly vystaveny v prostorách ŠD.

J. Pauzarová 


 

 
Výlet školní družiny PDF Tisk Email

Školu hrou si na vlastní kůži vyzkoušely děti ze školní družiny dne 19. února v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, kde zažily hodinu přírodovědy přímo mezi zvířaty. Zajímavé bylo vyprávění zoolektora, pozorování zvířat ve výběhu a hlavně přímý kontakt s korálovkou, agamou vousatou, morčátkem nebo želvou. Zábavné bylo i krmení ježků. Na zážitky se podívejte do fotogalerie.

Vychovatelky ŠD


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 13

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Družina Akce

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.