Mezinárodní den dětí ve školní družině PDF Tisk Email

U příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme pozvali herce z loutkového divadla KOZLÍK, kteří nám prostřednictvím krásných a velkých dřevěných loutek zahráli pohádku O perníkové chaloupce, doprovázenou veselými písničkami a soutěžními otázkami. Představení jsme shlédli v počtu 90 dětí a moc se nám líbilo!

J. Pauzarová


 

 
Zenové zahrádky ve školní družině PDF Tisk Email

V rámci multikulturní výchovy jsme tvořili zenové zahrádky s využitím prvků tradiční japonské zahrady. Při jejich tvorbě jsme se zaměřili na základní prvky – kameny, písek a mech. Důraz jsme kladli především na jednoduchost.

Cílem našeho projektu bylo poznat výtvarnou tvorbu jiných národů a probudit v sobě úctu k přírodě a přírodním materiálům, které jsou součástí našeho života. V neposlední řadě naše společná tvorba přispěla k navození klidu a harmonie. Na pohodové tvoření se podívejte do fotogalerie.

Jana Pauzarová


 

 
Čarodějnice ve školní družině PDF Tisk Email


 

 
ŠKOLNÍ DRUŽINA – PROJEKT RECYKLOHRANÍ PDF Tisk Email

Po dobu dvou dubnových týdnů a zároveň ke Dni Země probíhal v odděleních školní družiny projekt pod názvem RECYKLOHRANÍ. Cílem projektu bylo seznámit děti s využitím odpadních materiálů a využít je i v dalších rukodělných  činnostech.  Zpracovávali jsme karton, novinový papír a plast. Pro děti byl projekt poučný a zároveň hravý. Naše originální výrobky – šperky, veselé hrníčky, svícny, ryby a žabičky byly vystaveny v prostorách ŠD.

J. Pauzarová 


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 14

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Družina Akce

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.