Dětská výtvarná soutěž „Namaluj veselou rybu“ má své vítěze! PDF Tisk Email

 Porota veletrhu For Fishing Praha 2016 vybírala ze 154 výtvarných prací tu nejkrásnější, nejveselejší, nejbarevnější, nejpracnější, zkrátka tu „NEJ RYBU“.

 V kategorii společná kresba vyhrála školní družina ZŠ V Domcích 1. místo. V kategorii jednotlivců získal vítězství také žák naší školy, Adam Zezulka ze 7.A.

 Přímo na veletrhu byly naší družině předány hodnotné ceny a všechna zaslaná díla byla vystavena ve vstupní hale výstaviště v Letňanech, kde si je po všechny čtyři výstavní dny prohlédlo téměř 30 000 návštěvníků.

 

 Alena Nováková 


 

 
ŠKOLNÍ DRUŽINA SE ZAPOJILA DO VÝTVARNÉ SOUTĚŽE PDF Tisk Email

Školní družina se zúčastnila výtvarné soutěže na téma „Veselá ryba“. Soutěž byla vyhlášena pořadatelem 7. rybářského

veletrhu FOR FISHING, konaného 11. – 14. 2. 2016 v Praze. Jedná se o největší akci tohoto druhu v ČR.

Za ŠD J. Pauzarová 


 

 
ROZZÁŘENÉ OČI POD VÁNOČNÍM STROMEČKEM PDF Tisk Email

Po vánočních prázdninách čekalo na děti ve školní družině milé překvapení. Ježíšek nám přinesl dárky, a tak jsme se mohli všichni potěšit z příjemného odpoledne při jejich rozbalování.

Děkujeme Ježíšku. 


 

 
Vánoční dílny ve školní družině PDF Tisk Email

Adventní čas je tím nejkrásnějším obdobím v roce a k němu patří neodmyslitelně výzdoba, vánoční stromeček, lidové obyčeje, koledy a dárečky pro naše nejbližší.

Podívejte se na naše odpolední dílničky, předvánoční atmosféru a staročesky ozdobený vánoční stromeček, který si děti ozdobily samy.

Všichni se moc těšíme, co nám Ježíšek pod stromeček nadělí. 


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 13

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Družina Akce

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.