Vánoční dílny ve školní družině PDF Tisk Email

Adventní čas je tím nejkrásnějším obdobím v roce a k němu patří neodmyslitelně výzdoba, vánoční stromeček, lidové obyčeje, koledy a dárečky pro naše nejbližší.

Podívejte se na naše odpolední dílničky, předvánoční atmosféru a staročesky ozdobený vánoční stromeček, který si děti ozdobily samy.

Všichni se moc těšíme, co nám Ježíšek pod stromeček nadělí. 


 

 
PODZIMNÍ VÝSTAVA – HOUBY A PODZIM V LESE PDF Tisk Email

Školní družina připravila pro žáky 1. stupně tematickou výstavu s využitím organických materiálů nalezených v přírodě. Žáci shlédli originální výrobky z přírodnin a s chutí se zapojili do úkolů spojených s poznáváním přírody. Ve skupinkách vytvářeli mandaly a obrázky s podzimní tematikou.. Výstava byla doprovázena autentickými zvuky z lesa, především zpěvem ptactva.

Děkuji všem, kteří se zapojili do našeho projektu, přispěli svými nápady a tvořivostí. Věřím, že výstava byla inspirací pro nás všechny a poskytla nové náměty pro výtvarnou a pracovní činnost na prvním stupni.

Jana Pauzarová, vychovatelka

více foto


 

 
MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ – POHÁDKOVÁ CESTA PDF Tisk Email

1. června jsme společně vyrazili na POHÁDKOVOU CESTU, která vedla zalesněným úsekem u školního hřiště. Sluníčko hřálo, a tak nebránilo nic tomu, abychom se společně vydali plnit pohádkové úkoly. Děti chytaly zlatou rybku, házely perníčkem, vyzkoušely si, jak dlouhý skok má klokan Jack, bojovaly se lvem a také utíkaly před drakem. Poté, co všichni zdárně prošli POHÁDKOVOU CESTU, čekal na děti ukrytý poklad.

Na celé zábavné odpoledne se podívejte do fotogalerie.

Za ŠD J. Pauzarová 


 

 
SLET ČARODĚJNIC VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ PDF Tisk Email

Poslední dubnový den se konal slet čarodějů a čarodějnic z blízkého okolí. Přiletělo nás víc než sto. Každý z nás musel předvést svůj originální kostým při módní přehlídce a uspět ve čtyřech povinných zkouškách. Všichni prošli zkouškou výborně, a proto se mohli vydat zpět do svých čarodějných domovů. Těšíme se opět příští rok na tak velkolepý slet!

Za ŠD J. Pauzarová


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 10 z 14

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Družina Akce

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.