17.12. 2013 Návštěva lesnické školy a krmení zvířátek PDF Tisk Email

více foto 


 

 

 
Barevný týden PDF Tisk Email

Od 11. do 15. listopadu si děti 4. oddělení ŠD udělaly týden plný barev. První den byl „sluníčkový“ - vládla nám barva žlutá, úterý „šmoulí“ - modrá, středa „sněhová“ - bílá, čtvrtek „srdíčkový“ - červená a pátek „žabičkový“ - zelená. Úplně všechny děti se snažily danou barvu dodržet a získat tak malou odměnu. Ochotně se k nám přidaly i paní uč. Nyčová a Škopová, za což jim děkujeme. Celý týden jsme si užili a určitě si brzy společně zase nějakou „akcičku“ vymyslíme.

Synková Jana


 

 
Vánoční výlet školní družiny PDF Tisk Email

     V úterý 4. prosince 2012, na svátek Barborky, pořádala školní družina vánoční výlet do Dvora Králové n.L. Dopoledne děti navštívily výrobnu vánočních ozdob. Seznámily se s celou výrobou, od foukání skla, barvení, malování až po konečné balení ozdob do krabiček. Na závěr si mohly nakoupit ozdoby přímo v podnikové prodejně.

     Odpoledne výlet pokračoval návštěvou ZOO, kde děti ozdobily vánoční stromeček u pavilonu tygrů. Následovala procházka zasněženou zimní zahradou a pozorování zvířat. Už jste někdy viděli dovádět slony na sněhu? Děti ze školní družiny ANO!


 

 

 
Halloween 2012 PDF Tisk Email


 

 
« ZačátekPředchozí11121314DalšíKonec »

Strana 13 z 14

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Družina Akce

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.