Akce

DružinaPřednáška o myslivosti ve školní družině PDF Tisk Email

4.  říjen  je vyhlášen jako Světový den zvířat, a právě k této příležitosti jsme uspořádali přednášku o myslivosti. Tohoto úkolu se ujal žák 4. A Šimon Veinert, který má na svůj věk  výborné přírodovědné znalosti, ale také zkušenosti. Sám si zajistil potřebné pomůcky k přednášce a úkolu se zhostil s přehledem. Jeho poutavé vyprávění si poslechlo téměř 130 dětí. Pozorné posluchače odměnil knihami, obrázky a puzzle s tematikou o myslivosti.

Děkujeme ti,  Šimone. Kolektiv vychovatelek a kamarádů ze všech oddělení.


 

 
Herna ve školní družině PDF Tisk Email

Hernu ve školní družině chtěli obsadit rozzlobení ptáci, ale my jsme se tam zabydleli s nimi. Rádi si tam hrajeme, čteme, kreslíme a odpočíváme. A rozzlobení rozhodně nejsme, zvlášť, když se blíží prázdniny!

Za ŠD J. Pauzarová


 

 
Mezinárodní den dětí ve školní družině PDF Tisk Email

U příležitosti Mezinárodního dne dětí jsme pozvali herce z loutkového divadla KOZLÍK, kteří nám prostřednictvím krásných a velkých dřevěných loutek zahráli pohádku O perníkové chaloupce, doprovázenou veselými písničkami a soutěžními otázkami. Představení jsme shlédli v počtu 90 dětí a moc se nám líbilo!

J. Pauzarová


 

 
Zenové zahrádky ve školní družině PDF Tisk Email

V rámci multikulturní výchovy jsme tvořili zenové zahrádky s využitím prvků tradiční japonské zahrady. Při jejich tvorbě jsme se zaměřili na základní prvky – kameny, písek a mech. Důraz jsme kladli především na jednoduchost.

Cílem našeho projektu bylo poznat výtvarnou tvorbu jiných národů a probudit v sobě úctu k přírodě a přírodním materiálům, které jsou součástí našeho života. V neposlední řadě naše společná tvorba přispěla k navození klidu a harmonie. Na pohodové tvoření se podívejte do fotogalerie.

Jana Pauzarová


 

 
Čarodějnice ve školní družině PDF Tisk Email


 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 6 z 11

Vyhledávání

Banner
Banner


Home

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.