Kurz předškolní přípravy PDF Tisk Email

informace:

První setkání se uskuteční společně s rodiči. Paní učitelky si děti převezmou a podle počtu je rozdělí do skupinek. Není potřeba se přihlašovat dříve. Poplatek můžete uhradit na první schůzce, kde vás seznámíme s programem a cílem kurzu.

více informací ZDE 


  

 
Vzkaz pro rodiče žáků VI. A třídy PDF Tisk Email

Dne 6. 10. 2015 bude ve třídě Vašeho dítěte probíhat adaptační den. Adaptační den realizujeme už tradičně v šestých třídách na začátku školního roku a vnímáme ho jako jedinečnou a nepostradatelnou příležitost jak hravou a zábavnou formou napomoci k posílení celého kolektivu a k nastartování spolupráce s novým třídním učitelem. Cílem je podpořit vaše dítě v aklimatizaci na druhý stupeň a vytvořit ve třídě atmosféru spolupráce.

Adaptační den proběhne v prostorách školního klubu. Začneme v 8,00 hod. (sraz ve třídě), konec předpokládáme v 15,30. hod. Děti si přinesou psací potřeby, svačinu a šátek. V průběhu dne budeme mít ve školní jídelně nachystaný oběd. Pokud Vaše dítě nenavštěvuje školní jídelnu, prosíme o zaplacení obědu třídní učitelce (25,- Kč). Objednávku obědu zařídíme za Vás.

Adaptační den povede Mgr. Eva Junová a Mgr. Andrea Žilková


 

 
Nabídka rodičům PDF Tisk Email

Vážení rodiče!

 

Ve školním roce 2015/16 nabízíme služby ŠKOLNÍHO PORADENSKÉHO PRACOVIŠTĚ. Můžeme Vám pomoci řešit vzdělávací a výchovné problémy Vašich dětí, případně Vám poskytneme konzultaci a podporu v zátěžových situacích. Služby pro rodiče a žáky poskytujeme bezplatně, v rámci konzultačních hodin. Prosíme, abyste si konzultaci domluvili předem. Děkujeme.

Více o poradenských službách ŠKOLNÍHO PORADENSKÉHO PRACOVIŠTĚ naleznete na školních stránkách www.zsvdomcich.cz .

V případě zájmu o konzultaci se můžete objednat osobně, telefonicky, e-mailem:

 

Mgr. Eva Junová                                         602 612 851                                  junova@zsvdomcich.cz

Konzultační hodiny: úterý 14:00 – 15:00 nebo dle předchozí domluvy

 


 

 

 
Kurz předškolní přípravy PDF Tisk Email

více informací zde


 

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Školní poradenské pracoviště

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.