Vzkaz pro rodiče žáků VI. A třídy PDF Tisk Email

Dne 6. 10. 2015 bude ve třídě Vašeho dítěte probíhat adaptační den. Adaptační den realizujeme už tradičně v šestých třídách na začátku školního roku a vnímáme ho jako jedinečnou a nepostradatelnou příležitost jak hravou a zábavnou formou napomoci k posílení celého kolektivu a k nastartování spolupráce s novým třídním učitelem. Cílem je podpořit vaše dítě v aklimatizaci na druhý stupeň a vytvořit ve třídě atmosféru spolupráce.

Adaptační den proběhne v prostorách školního klubu. Začneme v 8,00 hod. (sraz ve třídě), konec předpokládáme v 15,30. hod. Děti si přinesou psací potřeby, svačinu a šátek. V průběhu dne budeme mít ve školní jídelně nachystaný oběd. Pokud Vaše dítě nenavštěvuje školní jídelnu, prosíme o zaplacení obědu třídní učitelce (25,- Kč). Objednávku obědu zařídíme za Vás.

Adaptační den povede Mgr. Eva Junová a Mgr. Andrea Žilková


 

 
Nabídka rodičům PDF Tisk Email

Vážení rodiče!

 

Ve školním roce 2015/16 nabízíme služby ŠKOLNÍHO PORADENSKÉHO PRACOVIŠTĚ. Můžeme Vám pomoci řešit vzdělávací a výchovné problémy Vašich dětí, případně Vám poskytneme konzultaci a podporu v zátěžových situacích. Služby pro rodiče a žáky poskytujeme bezplatně, v rámci konzultačních hodin. Prosíme, abyste si konzultaci domluvili předem. Děkujeme.

Více o poradenských službách ŠKOLNÍHO PORADENSKÉHO PRACOVIŠTĚ naleznete na školních stránkách www.zsvdomcich.cz .

V případě zájmu o konzultaci se můžete objednat osobně, telefonicky, e-mailem:

 

Mgr. Eva Junová                                         602 612 851                                  junova@zsvdomcich.cz

Konzultační hodiny: úterý 14:00 – 15:00 nebo dle předchozí domluvy

 


 

 

 
TEPLÁKOVÝ DEN PDF Tisk Email

další foto zde

Žákovský parlament za podpory Školního poradenského pracoviště uspořádal Aprílového dne 1.4.2014 Teplákový den, který si zorganizovali parlamenťáci.
Den se pojal k naší radosti spíše jako zábava. Myslíme si, že se děti docela bavily a den byl zajímavý i pro učitele, kteří se k nám také připojili a tematicky se oblékli.

Celý článek...
 
Workshop pro žáky Žákovského parlamentu při ZŠ V Domcích PDF Tisk Email

V pátek 21. února 2014 byl pro žáky z našeho parlamentu připraven Workshop. Aby měli parlamenťáci klid k práci, využili jsme nabídnuté prostory Stacionáře pro tělesně postižené a zdravotně oslabené.

Žáci se seznámili s činností parlamentu v minulých letech, nacvičovali si schopnost vedení kolektivu. Formou her se učili, jak asertivně zvládnout některé situace, které nastanou při přípravách činností ve škole. Závěrem se dohodli na společné akci, kterou připraví pro žáky naší školy. Poděkování za zdařilou akci patří našim parlamenťákům a kolegyním, které připravily program - zejména Mgr. Andree Žilkové, PhD. a Mgr. Evě Junové.

 

Mgr. Jana Matěnová, koordinátor ŽP

další foto


 

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2

Vyhledávání

Banner
Banner


Home Základní informace Školní poradenské pracoviště

Copyright © 2012 ZŠ V Domcích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na Joomla!. Designed by: best actors reseller dedicated server Valid XHTML and CSS.